Nejbližší výlet:

Bude za 4 dny Stínadla.

Oddíl - Co na výlet

Výbavy aneb co zabalit do batohu


Tato výbava je rozdělena do tří oddílů - V1, V2 a V3

V1 - Výbava na jednodenní výlety. 
V2 - Výbava na víkendové výlety. 
V3 - Výbava na víkendové výlety v zimě. 

KPZ - Krabička Poslední Záchrany (stále při sobě). 

I když věříme že máte dost zkušeností s balením věcí na výlety, přesto si prosím, jen pro jistotu :-) , přečtěte tyto seznamy. 


Pohádka:
"Maminko, co si mám sebou zabalit od batohu na jednodenní výlet?" - Ptal se malý Honzík maminky v pátek, den před odjezdem na oddílovou akci.
A maminka Honzíkovi nabalila ešus, lžíci, KPZ, spacák, karimatku a ještě hromadu dalších věcí.
Honzík šel tedy spát s úsměvem na tváři - byl dokonale připravený s veškerou tou výbavou na zítřejší výlet.
Druhý den přišel Honzík na sraz s velkým batohem na zádech a s karimatkou v ruce.
Mak který tento výlet organizoval se poněkud zhrozil a otázal se Honzíka: "Honzíku, proč máš v ruce tu karimatku a na zádech tak velký batoh? Vždyť přeci jdeme jenom na jednodenní výlet."
A Honzík hrdě odpověděl: "To všechno mi pomohla nabalit maminka." :-D
A tak Mak s trpělivostí vysvětlil Honzíkovi, že na jednodenní výlet nepotřebuje ani karimatku, ani spacák, ani troje náhradní boty a další spoustu výbavy kterou měl s sebou. A také mu pověděl, které věci by si s sebou brát měl a které by měl nechat doma.
Honzík si z toho vzal ponaučení a čím byl starší tím více rozuměl tomu, které věci je třeba sebou na které výlety brát a které nechat doma. A tak se z něho stával stále lepší a lepší táborník. :-D

Realita:
Ve skutečnosti se s takovými případy setkáváme poměrně často, ale vzhledem k tomu, že výše uvedený příběh není jen smyšlenou pohádkou, ale příběhem skutečným, který se kdysi v mládí stal. A protože i my, dnes staří táborníci jsme kdysi byli malými dětmi, vytvořili jsme seznam výbavy, kterou je nutno sebou na výlety brát.


Výlety tento měsíc:

Sa, 25.Březen
Stínadla

TOPlist