Nejbližší výlet:

Bude za 2 dny Jednodenní výprava do ZOO Zlín.

T.O.M. KŇOUŘI Brno

Kdo jsme:

Turistický oddíl mládeže (TOM) Kňouři Brno

Patříme pod Asociaci turistických oddílů mládeže (A-TOM) s oddílovým číslem 439, dále také pod Českou radu dětí a mládeže (ČRDM) a jsme členy Klubu českých turistů (KČT).

Co nabízíme:

Děti mají u nás možnost získat zázemí přátelského kolektivu, tolik důležitého pro zdravý rozvoj osobnosti a sebedůvěry. Členové našeho oddílu jsou pomocí zábavné herní motivace vedeni k vzájemnému porozumění a týmové spolupráci. Dar v podobě opravdových přátel si s sebou mnozí nesou po celý život. 

Náš program:

Pro naše členy připravujeme po celý rok rozmanitý program. Jednou až dvakrát do měsíce se mohou těšit na různé výlety po zajímavých místech České republiky, také každoročně pořádáme jarní, letní i podzimní tábory. Vyrážíme jak za krásami naší přírody, tak za kulturními památkami. Každý týden se scházíme na oddílových schůzkách v naší nově zrekonstruované klubovně, kde děti získávají znalosti z oblasti zálesáctví, například rozdělávání ohně, orientace v přírodě, první pomoc a jiné. Všechny tyto znalosti využijí na výletech a táborech, které náš oddíl pořádá více než 35 let.

Kdo se může stát členem:

Přijímáme kluky i holky ve věku od 6 do 15 let.

Kdy se scházíme:

Každé úterý 15:00 - 17:00  skupina starších

Každý črtvrtek 15:00 - 17:00  skupina mladších

Kde nás naleznete:

Základní škola Vedlejší 10, Brno – Bohunice.

Klubovna se nachází poblíž tělocvičny v přízemí pravého křídla školy, vchod do školy sdílíme s parkourovým klubem.

Výlety tento měsíc:

TOPlist