Nejbližší výlet:

Bude za 2 dny Jednodenní výprava do ZOO Zlín.

Novinky

1 -10 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... +10 56

Nakládání kufrů na tábor

[Sobota, 27.Červen 2020]

V sobotu, 4. 7. budeme nakládat náklaďák s věcmi na tábor u oddíloového skladiště. Přijďte, prosím, naložit kufry dětem - dopravíme je na tábor, kde během čety (stavby tábora) na děti počkají. Nezapomeňte, že nejdůležitější věci budou mít během cesty u sebe, zabalené v krosně podle seznamu výbavy, takže není čeho se bát.

Kdy: 4. 7. v 8:00

Kde: (odkaz na mapy.cz)

Dejte si skutečně pozor, ať omylem nepošlete v kufru něco, co bude potřeba v batohu na první den ;-)

Kdyby se vám chtělo zůstat na místě a pomoct s nakládáním, jste zvaní a všechnu pomoc oceníme.


TTT

[Čtvrtek, 28.Květen 2020]

TTT proběhla změna termínu o víkend dozadu. Tudíž na 12-13.6.2020


Nové dokumenty v sekci tábora

[Pondělí, 25.Květen 2020]

Jak bylo slíbeno, dodatečné informace k táboru jsou tu. Co se všechno změnilo:
 
V sekci tábora máme nový dokument s kostýmy a všem o nich. Není rozsáhlý a většinu věcí byste měli najít bez potíží doma, ale jistě nám všem pomůže si tábor užít o to víc.
 
Seznam vybavení na tábor také má několik změn, proto si ho určitě projděte předem, aby vás nijak nepřekvapil. Je v něm několik změn kvůli okolní situaci, ale nejen to a navíc by se měl nyní lépe číst.
 
Tak, jak jsme říkali i týden zpátky, doprava skutečně znovu proběhne netradičně - pojedeme všichni společně vlakem. Původně jsme zvažovali společnou organizovanou dopravu auty, ale nakonec jsme zvolili ekonomičtější variantu - vlak v kombinaci se zvýšenými hygienickými opatřeními.
 
Dokument Health Form je celý přepracovaný a obzvlášť tento tábor velice důležitý  - jedna jeho část patří podepsat lékaři, ale mimo to obsahuje i třeba klasické potvrzení o bezinfekčnosti a prohlášení rodičů.

Zároveň také přibyl souhlas o pořizování nahrávek a fotografií, který je kvůli GDPR třeba podepsat, abychom se všichni mohli objevit na fotkách po táboře. Někteří ho podepisovali už na začátku školního roku, ale je tam právě třeba pro ty, kteří se neúčastnili schůzek a podepsaný ho nemají.
 
Kdybyste se na něco chtěli zeptat, Mak a Kosťa by měli mít odpovědi na všechny vaše dotazy.

Letní tábor 2020 - Bohové Xapatanu

[Úterý, 19.Květen 2020]

Příprava tábora probíhá dobrým tempem. Kapacita se plní a my se chystáme brzy zveřejnit informace o novinkách co se nám pro letošek změní.


Například budeme mít novou verzi doporučeného vybavení na tábor, aktualizovaný dotazník pro zdravotníka. Dále informace ohledně opatření, které zrealizujeme kvůli nařízení vlády. Čekají nás změny v dopravě a také letos nebude dvoudenní výlet..


Množí se nám dotazy ke kostýmům, nebojte nečekají Vás letos žádné velké výroby či přípravy. Co bude třeba, budeme vyrábět na táboře.


Výlet 31.5.

[Neděle, 17.Květen 2020]

Po delší době se můžeme konečně potkat na výletě, tak neváhejte a přihlaste se!

Těšíme se na vás :)


Letní tábor 2020

[Pondělí, 11.Květen 2020]


Z důvodů neustále se měnících informací ohledně opatření na léto, časových možností vedoucích a také zpráv od některých z vás, rodičů, jsme se rozhodli letošní letní tábor zkrátit na dva týdny. Věříme, že si ho užijeme stejně tak dobře jako jindy.
Termín tábora: 11.7.-25.7.
Cena tábora: 3800,-

tabor2020 letak

Pexeso - topografické značky

[Středa, 6.Květen 2020]

Milí členové, máme pro vás další kvíz.

Tentokrát si zahrajete pexeso a hledanými dvojicemi jsou topografické značky! Dáme si tedy pauzu od fotkek z našich společných akcí a trošku procvičíme to, co jsme se učili na schůzkách :-)  ZDE PEXESO 

Přejeme pohodovou zábavu s pexesem a klidné dny.

Vaši rádci a vedoucí.

P.S. Prosíme, napište nám jak to vidíte s letošním táborem. Děkujeme za spolupráci!


Tábor 2020

[Čtvrtek, 23.Duben 2020]

Letní tábor 2020

Milí členové oddílu, rodiče a přátelé

V důsledku pandemie nemoci Covid-19 bylo zavedeno mnoho opatření, která se týkají i chodu našeho oddílu. V těchto dnech toho víme o průběhu opatření během léta jen málo a informace se neustále mění. I přesto vás chceme informovat o letošním táboře a o přípravách, na kterých pracujeme.

Pokud se bude situace vyvíjet dobře (a my věříme, že ano), tak bychom tábor velmi rádi uskutečnili a to klasicky na začátku prázdnin. Na programu pracujeme a doufáme, že se vše co nejdřív uklidní. Potřebujeme ale vědět, s kým můžeme počítat, proto nám prosím napište, jestli máte nebo nemáte v letošním roce o tábor zájem. Je to pro nás velmi důležitá informace, abychom se mohli posunout v dalším postupu – proto se nám prosím ozvěte, i když stále váháte nebo víte jistě, že se letos tábora vaše dítě nezúčastní, potřebujeme vědět, kolik dětí by mělo potencionálně zájem se zúčastnit, je určité minimum účastníků, pod které není možné jít.

Děkujeme za spolupráci a přejeme hodně zdraví,

Vaši rádci a vedoucíPoznej podle jedné fotky tábor a zařaď ho na časovou osu

[Středa, 22.Duben 2020]

Tentokrát to bude opravdu výzva! Poznej podle jedné fotky tábor a zařaď ho správně na časovou osu: ZDE ČASOVÁ OSA

Přejeme klidné dny.
Vaši rádci a vedoucí.


Poznáš výlet podle jedné fotky?

[Středa, 15.Duben 2020]

Jsme tu s další hádankou - poznáš výlet podle jedné fotky?

Spoj fotku se názvem výletu nebo místem, kde jsme byli: ZDE VÝLETY.


Přejeme úspěšnou hru a pohodový den.
Vaši rádci a vedoucí


1 -10 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... +10 56


Výlety tento měsíc:

TOPlist