Nejbližší výlet:

Bude za 13 dní Výlet pro nováčky .

Novinky

1 -10 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... +10 55

KUFRY návrat z tábora 2020

[Pátek, 24.Červenec 2020]

Podařilo se nám na Vaše přání zařídit, aby všechny kufry byly na místě přijezdu dětí na hl.nádraží ve stejný čas jako děti.

Kufry budou stejně jako děti k vyzvednutí v 16:30 na hlavním nádraží u pošty.


Návrat z Tábora

[Neděle, 19.Červenec 2020]

Návrat z tábora Bohové Xapatanu proběhne v sobotu 25.7.2020 v 16:30 k poště u hl. nádraží.


Odjezd na tábor

[Středa, 8.Červenec 2020]

Na tábor vyjedeme z Hlavního nádraží v sobotu 11.07.2020 ráno. Mějte s sebou prosím skutečně jen batohy se zabalenými věcmi podle seznamu výbavy, zbytek věcí v kufru naložte o týden dřív při odvozu věcí na tábor (výše). S kufry v ruce bychom vlakem jeli jen těžko a není možné je tedy vlakem vzít; stejně tak zkuste všechno zabalit přímo do batohu, aby nic nebylo přivázáno zvenčí.

Kdy: v sobotu 11. 7. v 10:45

Kde: na Hlavním nádraží u pošty (pod bustou Petra Bezruče)

S sebou: Batoh sbalený podle seznamu výbavy na tábor, všechny dokumenty pro zdravotníka, pokud jste posílali pouze elektronicky, tak i přihlášku. Pokud vaše dítě pravidelně bere i nějaké léky, které jste v dokumentaci vypsali, vezměte je s sebou a předejte je zdravotníkovi - není možné je předat dítěti bez vědomí zdravotníka.

Všechny další detaily jsou v sekci Letní tábor, a jako vždy

- v případě dotazů kontaktujte hlavního vedoucího tábora Maka (Jakub Vondřejc: 776718569/jakub@vondrejc.net)


Fotky z TTT

[Sobota, 27.Červen 2020]

Odkaz na fotky z TTT ZDE


Nakládání kufrů na tábor

[Sobota, 27.Červen 2020]

V sobotu, 4. 7. budeme nakládat náklaďák s věcmi na tábor u oddíloového skladiště. Přijďte, prosím, naložit kufry dětem - dopravíme je na tábor, kde během čety (stavby tábora) na děti počkají. Nezapomeňte, že nejdůležitější věci budou mít během cesty u sebe, zabalené v krosně podle seznamu výbavy, takže není čeho se bát.

Kdy: 4. 7. v 8:00

Kde: (odkaz na mapy.cz)

Dejte si skutečně pozor, ať omylem nepošlete v kufru něco, co bude potřeba v batohu na první den ;-)

Kdyby se vám chtělo zůstat na místě a pomoct s nakládáním, jste zvaní a všechnu pomoc oceníme.


TTT

[Čtvrtek, 28.Květen 2020]

TTT proběhla změna termínu o víkend dozadu. Tudíž na 12-13.6.2020


Nové dokumenty v sekci tábora

[Pondělí, 25.Květen 2020]

Jak bylo slíbeno, dodatečné informace k táboru jsou tu. Co se všechno změnilo:
 
V sekci tábora máme nový dokument s kostýmy a všem o nich. Není rozsáhlý a většinu věcí byste měli najít bez potíží doma, ale jistě nám všem pomůže si tábor užít o to víc.
 
Seznam vybavení na tábor také má několik změn, proto si ho určitě projděte předem, aby vás nijak nepřekvapil. Je v něm několik změn kvůli okolní situaci, ale nejen to a navíc by se měl nyní lépe číst.
 
Tak, jak jsme říkali i týden zpátky, doprava skutečně znovu proběhne netradičně - pojedeme všichni společně vlakem. Původně jsme zvažovali společnou organizovanou dopravu auty, ale nakonec jsme zvolili ekonomičtější variantu - vlak v kombinaci se zvýšenými hygienickými opatřeními.
 
Dokument Health Form je celý přepracovaný a obzvlášť tento tábor velice důležitý  - jedna jeho část patří podepsat lékaři, ale mimo to obsahuje i třeba klasické potvrzení o bezinfekčnosti a prohlášení rodičů.

Zároveň také přibyl souhlas o pořizování nahrávek a fotografií, který je kvůli GDPR třeba podepsat, abychom se všichni mohli objevit na fotkách po táboře. Někteří ho podepisovali už na začátku školního roku, ale je tam právě třeba pro ty, kteří se neúčastnili schůzek a podepsaný ho nemají.
 
Kdybyste se na něco chtěli zeptat, Mak a Kosťa by měli mít odpovědi na všechny vaše dotazy.

Letní tábor 2020 - Bohové Xapatanu

[Úterý, 19.Květen 2020]

Příprava tábora probíhá dobrým tempem. Kapacita se plní a my se chystáme brzy zveřejnit informace o novinkách co se nám pro letošek změní.


Například budeme mít novou verzi doporučeného vybavení na tábor, aktualizovaný dotazník pro zdravotníka. Dále informace ohledně opatření, které zrealizujeme kvůli nařízení vlády. Čekají nás změny v dopravě a také letos nebude dvoudenní výlet..


Množí se nám dotazy ke kostýmům, nebojte nečekají Vás letos žádné velké výroby či přípravy. Co bude třeba, budeme vyrábět na táboře.


Výlet 31.5.

[Neděle, 17.Květen 2020]

Po delší době se můžeme konečně potkat na výletě, tak neváhejte a přihlaste se!

Těšíme se na vás :)


Letní tábor 2020

[Pondělí, 11.Květen 2020]


Z důvodů neustále se měnících informací ohledně opatření na léto, časových možností vedoucích a také zpráv od některých z vás, rodičů, jsme se rozhodli letošní letní tábor zkrátit na dva týdny. Věříme, že si ho užijeme stejně tak dobře jako jindy.
Termín tábora: 11.7.-25.7.
Cena tábora: 3800,-

tabor2020 letak

1 -10 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... +10 55


Výlety tento měsíc:

St, 25.Říjen
Podzimní prádniny Studnice

Sa, 14.Říjen
Výlet pro nováčky

Ne, 22.Říjen
Rukodělné dílny

TOPlist