Nejbližší výlet:

Bude za 3 dny Slavkov - Bitva tří císařů.

S naším turistickým oddílem vyrazíme již na 35. letní stanový tábor u rybníka Vilímek, který se nachází poblíž vesnice Mysletín, nedaleko Humpolce.


Tábořiště se rozprostírá na travnaté louce, je částečně obklopeno lesy a krásnou přírodou, v okolí se nachází různé skalky, studánky a lesní zákoutí, která během tábora navštěvujeme.Letošní sci-fi motivace nás zavede do světa Star Wars, těsně po rozkazu 66.
V té době se začíná formovat rebelské hnutí, ve snaze svrhnout galaktické impérium.
Děti se ujmou role mladých rebelů a Jediů a pokusí se zachránit galaxii před zlým císařem...


Bude nás čekat nabitý program.

Hned na začátku si vyzkoušíme spaní v lese v přístřešcích a stavbu stanů s podsadou, které si hezky zabydlíme a ve kterých budeme po zbytek tábora spát. Na táboře nás také čekají noční hlídky, na kterých zajistíme, že je tábor bezpečný i v noci.

Dalším důležitým úkolem táborníků je umět si něco uvařit a postarat se o dostatek dřeva na zátop, budeme se proto střídat ve službách v kuchyni. Se vším nám samozřejmě budou po celou dobu pomáhat naši rádci a vedoucí, takže to bez problému zvládneme a třeba se i něčemu přiučíme.

Ti nám nejen podají pomocnou ruku, ale budou pro nás mít také nachystaný bohatý program v podobě nejrůznějších her a sportovního vyžití, rukodělných dílen, ve kterých se můžeme naučit třeba práci s kůží a šití, práci se dřevem, lukostřelbu, sebeobranu a další.

Ani to není všechno, během tábora si totiž užijeme spoustu zábavy při koupání v rybníku, plavbách na lodích, večerech s kytarami v tee-pee a u slavnostního táboráku. Nebudou chybět ani různé šifry, základy zdravovědy, deskové hry a jako vždy bohatý program motivovaných etapových her.

V případě nepřízně počasí se uchýlíme do naší zastřešené dřevěné jídelny nebo do velkého tee-pee, kde si rozděláme oheň, takže nikomu zima nebude, mokré věci se dají sušit v pevné dřevěné kuchyni s velkými kamny. Kromě vedoucích a rádců o nás na táboře bude pečovat kuchařka tím, že nám něco dobrého uvaří, a náš tým doplňuje zdravotnice, kdyby přišla nějaká ta nemoc či zranění. Snad se už těšíte na tábor stejně jako my!

 

Tábor je vhodný pro děti 1.-9. třídy ZŠ.

 

Dokumenty ke stažení:

Přihláška na tábor: zde  Přihlášku zašlete naskenovanou na mail jakub@vondrejc.net

Povinný dotazník pro zdravotníka (má to 3 strany): zde + kopie kartičky pojištovny

Seznam výbavy pro děti: zde (detaily ke krojovce najdete v sekci co na výlet)

Kostýmy:  zde

Vyberete si archetyp (Jedi, střelec, specialista - medik nebo technik)

podle kterého sestavíte svůj kostým (ten je třeba zapsat do přihlášky na tábor).

Kostýmový poradce je Kapsík a se vším vám rád poradí.

(Kuba Kapsík Dufek: dufjakub@gmail.com, v odpoledních hodinách: 607 113 800)


 

 

Adresa na tábor:

Příklad:
Jakub Mak Vondřejc
Turistický tábor Vilímek
Mysletín 396 01Zálohu za tábor, která činí 2000,- je nutno uhradit do konce května na účet 196070958/0300. Pokud nejste členy oddílu, posílejte, prosím, k ceně 200 ,- navíc, které slouží k doregistraci v A-TOM (ta zahrnuje pojištění).

V případě dotazů kontaktujte hlavního vedoucího tábora Maka (Jakub Vondřejc - 776 718 569 / jakub@vondrejc.net)


Výlety tento měsíc:

TOPlist