Nejbližší výlet:

Bude za -4 dní Četa - přes týden.

Akce

Aktuální rok | Archiv výletů: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |

Četa - přes týden

[Sobota, 4.Červenec - Pátek, 10.Červenec]

Prodloužená verze stavečky pro starší 15+ co se chtějí aktivně zapojit a pomoci s přípravou tábora..


Výlet vede Vrchní Četař Červ

Tábor 2020 Bohové Xapatanu

[Sobota, 11.Červenec - Sobota, 25.Červenec]

tabor2020 letak

Nakládání kufrů na tábor:

V sobotu, 4. 7. v 8:00 budeme  nakládat náklaďák s věcmi na tábor u oddílového skladiště v Pisárkách (odkaz na mapy.cz). Přijďte, prosím, naložit kufry dětem - dopravíme je na tábor, kde během čety (stavby tábora) na děti počkají. Nezapomeňte, že nejdůležitější věci budou mít během cesty u sebe, zabalené v krosně podle seznamu výbavy, takže není čeho se bát. Dejte si skutečně pozor, ať omylem nepošlete v kufru něco, co bude potřeba v batohu na první den ;-)

Důležité - odjezd vlakem s kufrem není možný, proto ho skutečně prosím přivezte na společný odvoz. Pokud by někomu termín nevyřešitelně neseděl, je teoreticky možné se domluvit individuálně.

Kdyby se vám chtělo zůstat na místě a pomoct s nakládáním, jste zvaní a všechnu pomoc oceníme.

Odjezd na tábor:

Na tábor vyjedeme z Hlavního nádraží v sobotu ráno. Mějte s sebou prosím skutečně jen batohy se zabalenými věcmi podle seznamu výbavy, zbytek věcí v kufru naložte o týden dřív při odvozu věcí na tábor (výše). S kufry v ruce bychom vlakem jeli jen těžko a není možné je tedy vlakem vzít; stejně tak zkuste všechno zabalit přímo do batohu, aby nic nebylo přivázáno zvenčí.

Kdy: v sobotu 11. 7. v 10:45

Kde: na Hlavním nádraží u pošty (pod bustou Petra Bezruče)

S sebou: Batoh sbalený podle seznamu výbavy na tábor, všechny dokumenty pro zdravotníka, pokud jste posílali pouze elektronicky, tak i přihlášku. Pokud vaše dítě pravidelně bere i nějaké léky, které jste v dokumentaci vypsali, vezměte je s sebou a předejte je zdravotníkovi - není možné je předat dítěti bez vědomí zdravotníka.

Všechny další detaily jsou v sekci Letní tábor, a jako vždy - v případě dotazů kontaktujte hlavního vedoucího tábora Maka (Jakub Vondřejc: 776718569/jakub@vondrejc.net)


Výlet vede hlavní vedoucí tábora - Mak

Výlety tento měsíc:

Sa, 11.Červenec
Tábor 2020 Bohové Xapatanu

Sa, 4.Červenec
Četa - přes týden

TOPlist